Mes kasdien gauname jūsų atsiliepimus apie Davroe produktus. Visada džiaugiamės girdėdami ką jūs sakote - prašau susisiekite su mumis el. paštu info@davroe.lt


Karen

Sveiki! Tiesiog norėjau padėkoti už labai greitą aptarnavimą, kurį gavau užsisakius Jūsų produktus! Paprastai juos perku iš savo mgstamos plaukų priežiūros parduotuvės, tačiau atsižvelgiant į dabartines saviizoliacijos priemones, užsisakiau internetu. Esu labai sužavėta greitu aptarnavimu.

Ainslee

O vau! Užsisakiau vakar ir gavau užsakymą per mažiau nei 24 valandas. Jūs esate nuostabūs. Nekantrauju juos išbandyti dabar. Labai ačiū. Noriu pasidžiaugti, kad tik išskirtiniais atvejais galima būti taip greitai aptarnautam. Aš tai ypač vertinu.

Emma

Sveiki,

Norėčiau pasakyti, kokie nuostabūs, mano nuomone, jūsų produktai! Turiu itin garbanotus plaukus, kuriuos tiesinau daugelį metų ir jie buvo taip pažeisti. Tad nukirpau pusę jų ir pradėjau naudoti Davroe terapijų serijos priemones.
Negaliu patikėti, kad po 7 mėnesių galiu džiaugtis tvirtais ir stipriais plaukais!
Ačiū už nuostabius produktus

Karena,

Sveiki! Norėjau jums parašyti keletą teigiamų atsiliepimų. Pirma, aš esu veganė ir labai vertinu jūsų atsidavimą teikti aukštos kokybės veganiškas plaukų priežiūros priemones, kurios iš tikrųjų veikia. Pirmą kartą išbandžiau jūsų Scalp Remedy šampūną, nuo tada kai dėl pigaus prekybos centro produkto man atsirado egzema. Ir štai po šešių mėnesių įvairių kitų produktų bandymų kovoje su niežtinčia ir dirglia galvos oda, jūsų Scalp Remedy šampūnas ją visiškai pašalino per dvi savaites ir akimirksniu numalšino niežėjimą. Tai mane padrąsino išbandyti ir daugiau jūsų produktų, todėl nusipirkau Moisture kondicionierių, Rebuilder proteinų užpildą ir Shine Fluid - žvilgesį plaukams.

Aš juos visus tiesiog myliu, bet ypač „Rebuilder“, kuris labai pagerino mano plaukų būklę ir beto, jie taip nuostabiai kvepia (norėčiau, kad juos būtų galima įsigyti kaip kvepalus!). Taip pat atsiuntėte man „Luxe Leave-In“ kaukės mėginuką, todėl dabar aš taip pat esu jos apsėsta ir šiandien nusipirkau. Visada turėjau problemų dėl slenkančių plaukų, kurie išsausėja į galiukus, o senstant jie netgi šiek tiek retėjo. Tačiau dabar mano plaukai atrodo daug geriau nei bet kada anksčiau, jie tokie minkšti ir blizgantys. Visiems savo draugams giriu jūsų produktus. Ir dar man labai patinka tai, kad Davroe produkto reikia tiek mažai naudoti, jie tikrai ekonomiški. Tiesiog norėjau pasakyti ačiū. Sėkmės.


Lauren

Turiu nuimti skrybėlę nuo Davroe... PAGALIAU radau plaukų priežiūros priemones, kurios tobulai tinka mano plaukams. Mes gyvename kaimo avių stotyje t.y. toli į vakarus nuo Adelaidės (9 val.) ir gyvename gana atšiauriomis sąlygomis. Oras gana karštas, sausas, labai sūrus, purvinas ir labai šiurkštus mano plaukams. Tačiau Davroe dėka man pavyko užsiauginti plaukus ir išlaikyti juos puikios būklės iki to man ypač svarbaus momento, mano vestuvės.

Labai ačiū.


Bette

Neseniai atradau jūsų produktus ir, kaip gyvūnų teisių gynėja, sveikinu jus už jūsų asortimentą, kuris nesukelia nereikalingo skausmo gyvūnams.

Aš dažnai savo plaukus dažau chna ir pastebėjau, kad jūsų CHROMA spalvų terapija puikiai išlaiko plaukus švelnius ir lengvai valdomus.


Donna

Sveiki visi,

Aš norėjau tiesiog parašyti jums ir padėkoti už nuostabius produktus.

Buvau visiškoje neviltyje dėl savo dukters ilgų plaukų, kurie visada buvo susivėlę, ir nekentėme kasdien jų šukuoti. Tada man rekomendavo jūsų šampūną ir kondicionierių iš „Hairhouse Warehouse“ ir „Who hoo“. Ir štai dabar mano mergaitė leidžia man padaryti jai šukuoseną be jokių riksmų, verksmų ir pykčių.

Jūs palengvinote mano rytus...

I have told everyone about your products. :)

Todėl tiesiog norėjau parašyti didelį ačiū, kaip labai laiminga mama...


Kaila – VIC

Sveiki visi,

Parduotuvėje paaiškinau savo situaciją, ko reikia mano plaukams + tai, kad pusę metų gyvenu labai drėgnoje vietovėje... Pardavėja man pasakė, kad naudoja Davroe ir rekomendavo pabandyti.

Perskaičiau etiketę ant buteliuk ir kai tik pamačiau sakinį apie drėgmę… PARDUOTA. Grįžau namo ir naudojau „Smooth Senses“ šampūną ir kondicionierių.

Produktai ne tik labai skaniai kvepėjo, bet ir mano plaukai buvo švelnūs, minkšti ir gyvybingi. Ši serija tikrai labai patiko, o kitavertus– buvo malonu naudoti, nes produktai nebandyti su gyvūnais, be parabenų ir pan.

Labai patiko ir jau rekomendavau kitiems.

Ačiū už jūsų kuriamus stebuklus


Asha – NSW

Sveiki,

Tiesiog norėjau pasakyti kokie nuostabūs jūsų produktai, man jie patinka.

Jie man daro stebuklus! Atrodo, kad niekas kitas taip neveikia, todėl esu labai dėkinga už jūsų produktus.

Dėl jų atrodau nepriekaištingai ir geriausiai kaip įmanoma bet kuriuo momentu.

Best regards, Asha. :)


Tina – SA

Replenish yra geriausias visų laikų užpildas. Aš naudoju jį kartą per savaitę, todėl plaukai yra tokie nepakartojami, tokie švelnūs ir atgaivinti, o kvapas dieviškas. Tai būtinas produktas kiekvienos moters plaukams.


Thea – NSW

Sveiki,

Tiesiog norėjau atsiųsti jums el. laišką ir pasakyti, kad man patinka jūsų šampūnai ir kondicionieriai.

Jūsų prekinį ženklą atradau, nes keliaujant man reikėjo nedidelio šampūno ir kondicionieriaus, ir pamačiau, kad jūsų 100 ml yra tobulo dydžio.

Po tokių puikių rezultatų, kai aš užsisakinėdavau įvairias serijas, kad išsiaiškinčiau, kas mano plaukams labiausiai tinka.

Man patinka Moisture sense serija, taip pat dabar išbandau Thermaprotect apsaugą nuo karščio ir Smoothing Balms tiesinamąjį balzamą, kad išsiaiškinčiau, kuris man labiausiai patinka.


Tahnee – VIC

Labas

Ketvirtadienį, balandžio 30 d., atėjau į Price attack parduotuvę Southland ir nenoriai paaiškinau, kad mane siaubingai kankina seborėjinis dermatitas.

Miela moteris, dirbanti parduotuvėje, rekomendavo Davroe Scalp remedy šampūną nuo pleiskanų ir jis visiškai mane išgelbėjo!

Sąžiningai pasakius, tai vienintelis veiksmingas produktas, kurį aš kada nors naudojau. O po savaitės (trys plovimai) ant mano galvos nebuvo matyti nė dėmės!!

Nors neprisimenu jos vardo ir dažniausiai nerašau atsiliepimų, tačiau negaliu jai atsidėkoti už mano problemos sprendimą!

Ši nemaloni problema labai įtakojo mano pasitikėjimą savimi ir dėl šios nuolatinės mano problemos buvau persekiojamas nepasitikėjimo savimi, negalėjau netgi nusikirpti plaukų.

Negaliu nusakyti, kaip pasikeitė mano gyvenimas po apsilankymo šioje parduotuvėje - mano gyvenimas tapo daug lengvesnis ir mano plaukai tapo nerūpestingai vėjavaikiški!

Milijonas ačiū.


Mardi – NSW

Sveiki, Aš tik norėjau jums labai padėkoti už sveiką galvos odą.

Jau 3 metus turėjau labai pleiskanojančią, niežtinčią galvos odą, dėl kurios tiesiog baigiau išprotėti, ir ši problema atsirado po to, kai naudojau kitą natūralų ekologišką šampūną ir kondicionierių.

Aš išbandžiau daug priemonių, bet niekas nepadėjo - nuo sveiko maisto iki įvairių cheminių preparatų, bet niekas nepagelbėjo atsikratyti mano niežtinčios pleiskanojančios galvos odos. Kol pastarąsias kelias savaites pradėjau naudoti jūsų Scalp remedy šampūną nuo pleiskanų ir OHO pagaliau turiu švarią galvos odą be niežėjimo ar pleiskanų.

Nežinau kaip jums atsidėkoti už pagaliau ne niežtinčią galvos odą.

Ačiū Davroe


Yvonne – VIC

Aš verkiau iš džiaugsmo, kai panaudojau Scalp remedy seriją nuo pleiskanų savo dukros plaukams. Mano dukra turi specialių poreikių ir 11 ilgų metų bandėme gydyti labai skaudančią kaukolę, kuri netgi kartais kraujavo.

Mes išbandėme daug gydytojų rekomenduotų produktų, tačiau niekas nepadėjo. Ir vieną dieną užėjau į vieną iš jūsų parduotuvių ir viena pardavėja rekomendavo jūsų produktą. Aš niekada per milijonus metų netikėjau, kad tai pavyks. Po 3 dienų mano dukters kaukolė visiškai sugijo.

Tai buvo prieš 4 mėnesius ir jos psoriazė niekada nebesugrįžo. Nežinau kaip jums atsidėkoti…

Ir toliau rekomenduosiu jūsų produktus. Juos naudoja visa mano šeima. Jie nuostabūs!!

Linkėjimai ir tikiuosi, kad jums ir toliau seksis. Dar kartą ačiū. Jūs pakeitėte mano mažos mergaitės gyvenimą, dabar ji myli savo plaukus!


Kym – VIC

Neseniai nuėjau į plaukų priežiūros parduotuvę, kad nusipirkčiau geros kokybės plaukų priežiūros priemonių, tačiau, kaip gyvūnų mylėtojas, informavau pardavėją, kad noriu tik produktų, kurie netestuoti su gyvūnais.

Labai apmaudu, kad iš maždaug 200 prekinių ženklų tik 2 iš jų nebuvo atlikti bandymai su gyvūnais.

Įsigijau jūsų Moisture serijos drėkinamąsias priemones ir noriu pagirti jus už puikų produktą, dėl kurio mano sausi, ploni, siaubingi plaukai nebėra tokie - nuo šiol jie nuolat drėkinami ir atrodo daug geriau, nei atrodė daugelį metų.

Jūs esate nuostabi Australijos įmonė, turinti puikius produktus, kurie tikrai veikia, o man ir mano šeimai svarbiausia – jog jie netestuojami su gyvūnais.

Ačiū už puikius, su gyvūnais netestuojamus produktus.

Visiems rekomenduoju išbandyti jūsų produktus.


Shannon – TOOWOOMBA

Išsamiau: Aš kątik išbandžiau Replenish Jojoba užpildą

Terapija. Ji nuostabi!!! Gal galite pasakyti ar

galima įsigyti šį produktą Toowoomba? Jeigu ne, tuomet Brisbane gal yra parduotuvė?

Ačiū


Chloe – NSW

Sveiki, Davroe! Tiesiog norėjau pasakyti, kokie nuostabūs jūsų produktai! Jau daugelį metų ieškau tobulo šampūno ir kondicionieriaus savo šviesiems plaukams ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau jus radau!

Produktai yra įperkami, o mano plaukai atrodo nuostabiai ir kiekvieną kartą jie tokie švarūs ir sveiki! Ir žinoma, kad visa tai priklauso Australijai ir jums!

Papasakosiu apie jūsų produktus visiems savo draugams.


Michelle – VIC

Šis produktas tai padarė. Jums reikia tik mažiausio lašelio, ir to užteks, kad jūsų plaukai būtų ypač švelnūs (ir nuostabiai kvepėtų). Mano plaukai atrodo gražūs net juos subangavus ir papurškus plaukų laku...


Sarah – WA

Tikriausiai negalėčiau pasidžiaugti šiuo produktu, jei nebūčiau išbandžiusi. Kvapas, tekstūra ir tai, kaip atrodo plaukai! Tai svajonės išsipildymas. Tai tikrai bus mano paplūdimio krepšelio dalis, ir aš tikriausiai verksiu, kai baigsis (laimei, mano plaukai trumpi, todėl turėtų užtekti labai ilgam).

Parašykite atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Išsiųsti komentarą