Davroe_NaturesActives

 

Davroe Wellness yra holistinis gyvenimo būdas, skatinantis ilgaamžiškumą. Plaukų priežiūrai tai reiškia ilgiau išliekančią spalvą, sveikus plaukus ir sveiką galvos odą.

 

 

Davroe laboratorijos sukūrė unikalų kompleksą, sudarytą iš alyvuogių lapų ekstrakto, vynuogių sėklų ekstrakto, (iš sojų gauto) vitamino E ir UV apsaugos priemonių derinį, kuris padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos, karščio ir UV žalos. Ši unikali formulė taip pat sumažina plaukų spalvos blukimą ir išlaiko plaukus švelnius bei gyvybingus.

 

GRAPE SEED EXTRACT - vynuogių sėklų ekstraktas

 

Manoma, kad vynuogių sėklų ekstraktas yra vienas iš galingiausių antioksidantų. Vynuogių sėklų ekstraktas yra žinomas dėl savo privalumo – pagalbos šalinant laisvųjų radikalų poveikį plaukams ir galvos odai. Antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį padedant užkirsti kelią plaukų senėjimo procesui.

 

OLIVE LEAF EXTRACT - ALYVUOGIŲ LAPŲ EKSTRAKTAS

 

Alyvuogių lapų ekstraktas yra unikalus antioksidantas. Apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų ir sumažina tolesnę žalą plaukams, kurią sukelia tarša ir UV spinduliuotė, todėl apsaugo plaukus nuo fotosenėjimo, taip pat pagerina plaukų elastingumą.

 

KAKADU PLUM - KAKADU SLYVA

 

Visuose Davroe produktuose, pradedant šampūnais, kondicionieriais, terapijomis ir formavimo serija, yra unikalių ekstraktų, kurie pagerina jų paskirtį ir efektyvumą. Viena iš mūsų mėgstamiausių yra Kakadu slyva, tai turtingiausias pasaulyje natūralaus vaisių vitamino C šaltinis, kurio kiekis yra 50 kartų didesnis nei apelsinuose. Vitaminas C padeda atgaivinti plaukus ir mažina laisvųjų radikalų poveikį. Kakadu slyva yra Australijoje žydintis augalas.

Throughout the entire range Davroe have formulated a unique combination of Natures Extracts to help protect hair against environmental, heat and UV damage.